PIASTOWIE, CHRZEST POLSKI I POCZTKI PASTWA POLSKIEGO
Krzyacy Henryka Sienkiewicza  prawda i fikcja
dzieje.pl Imperium Romanum Muzeum Historii Pols Muzeum II Wojny Światowej Muzeum Pałac w Wilanowie NARODOWE ARCHIWUM CYFROWE PTH Zamek Królewski w Warszawie 
Polub nas na Facebook'u
Etapy Regulamin Klasyfikacja generalna Wyniki etapowe
ekiosk.pl

Mówią Wieki 7/2017

tylko
8.50 zł

DOSTʘPNE NA:
Win, iPad, Android

pobierz obrazy

Klasyfikacja końcowa

84 pkt

Gimnazjum nr 2 w Pelplinie, drużyna: Danuta Dettlaff, Agnieszka Cybulska, pod opieką Seweryna Paucha

82 pkt

Gimnazjum nr 2 w Pelplinie, drużyna: Nadia Imianowska, Aleksandra Jaśniewska, Patrycja Maczyńska, pod opieką Seweryna Paucha

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim, drużyna: Alicja Bulkiewicz, Barosz Rowiński, Przemysław Życzko, opiekun Maciej Rydzewski

81 pkt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Nojego, drużyna: Ewelina Jabłońska, Jagoda Niżyńska, Klaudia Bakiera, opiekun Anna Zalewska

Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie, drużyna: Sabina Barszczewska, Wioletta Łysek, Wiktor Babis, opiekun Robert Borkowski

Liceum Ogólnokształcące im. Prymasa Tysiąclecia ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Opalenicy, drużyna: Magdalena Kaczmarek, Klaudia Kaczmarek, Dagmara Muchowska, opiekun Elżbieta Mortka

78 pkt

Drużyna: Jan Gniedziejko i Weronika Walewska (SP nr 75 w Gdańsku ul. Subisława 22 80-354 Gdańsk) oraz Antonina Jaśkiewicz (Szkoła Podstawowa przy Parafii św. Kazimierza w Gdańsku ul. Pilotów 1 80-460 Gdańsk), pod opieką Anny Wolińskiej

73 pkt

Gimnazjum nr 29 imienia Konstytucji 3 Maja we Wrocławiu, drużyna: Krystian Pacyniak, Bartłomiej Dziedzic i Jakub Moskwiak, opiekun Jerzy Rudnicki

72 pkt

Gimnazjum nr 2 w Godziszce , drużyna: Dominik Nikiel, Sebastian Kaczmarczyk, Karol Żerdka, opiekun Andrzej Kowalczyk

66 pkt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Nojego, drużyna: Ilona Kaczmarek, Maciej Januchowski, Kamil Maciaszczyk, opiekun Anna Zalewska

50 pkt

Gimnazjum nr 1 im. gen. Antoniego Hedy ”Szarego” w Starachowicach, drużyna: Natalia Józefczak, Dominika Chmielewska, Oliwia Chmielewska, pod opieką Krzysztofa Kasprzyka

30 pkt

Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Sztumie drużyna: Kinga Lipińska, Julia Jankiewicz, Agata Sombrowska

29 pkt

Niepubliczne Gimnazjum "Keglik" w Środzie Wielkopolskiej, drużyna: Patrycja Kleczewska, Olga Hulewicz, Paulina Hodór, pod opieką Dominika Leszczyńskiego

21 pkt

Gimnazjum nr 4 im. Ks. Prof. J. Tischnera w Mszanie Górnej, drużyna: Anna Bieniek, Joanna Dawiec, Alicja Baran, opiekun Jarosław Mazur

20 pkt

Gimnazjum nr 4 im. Ks. Prof. J. Tischnera w Mszanie Górnej, drużyna: Gabriela Dawiec, Weronika Jarosz, Aleksandra Potoniec, opiekun Jarosław Mazur

 

18 pkt

Gimnazjum nr 2 w Pelplinie, drużyna: Kacper Bresa, Jan Kitta, Mateusz Bradtke, pod opieką Seweryna Paucha

 

17 pkt

Gimnazjum nr 2 w Pelplinie, drużyna: Patrycja Mania, Kornelia Gerowska, Julia Huebner, pod opieką Seweryna Paucha

16 pkt

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Sztumie, drużyna: Hanna Kuczyńska, Aleksandra Markowicz, Nina Jurewicz, opiekun Eleonora Karzarnowicz

Gimnazjum im. AK w Cieszkowach, drużyna: Kamila Derlatka, Alicja Paczkowska, opiekun Krzysztof Nurkowski

 

14 pkt

Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Łowiczu, drużyna: Michalina Stefańska, Anna Szczęsna, Natalia Siekiera, pod opieką Piotra Wysockiego

12 pkt

VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, drużyna: Magdalena Jaworska, Julia Malinowska, Ewa Szejnoga, opiekun Anna Kloza

10 pkt

Zespół Szkół w Nowej Iwicznej, drużyna: Wiktoria Bachurewicz, Alicja Malinowska, Alicja Gwiazda, opiekun: Wojciech Wajda

Niepubliczne Gimnazjum KEGLIK, drużyna: Kornelia Pereć, Anna Taboła, Julia Narożna, opiekun Dominik Leszczyński

9 pkt

Prywatne Gimnazjum im. św. Królowej Jadwigi w Mariówce, drużyna: Oliwia Mocarska, Emilia Mikrut, Weronika Sadza, opiekunMałgorzata Wawrzyńczak-Pawul

7 pkt

Publiczne Gimnazjum im. Prymasa Tysiąclecia, drużyna: Karolina Zarychta, Wiktoria Fabiańska, Angelika Kędzior, opiekun Beata Ryńska

Publiczne Gimnazjum im. Książąt Pomorza Zachodniego w Trzebiatowie, drużyna: Karolina Fedorowicz, Julia Rokowska, Nina Maksimczyk, opiekun Grażyna Kubacka

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Królowej Jadwigi w Mariówce, drużyna: Estera Mocarska, Zuzanna Przanowska, Julia Kmita, Małgorzata Wawrzyńczak-Pawul

6 pkt

Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Łowiczu, drużyna: Wiktor Fudała, Wiktoria Zwolińska, Izabela Andrzejczyk, opiekun Piotr Wysocki

Publiczne Gimnazjum im. Prymasa Tysiąclecia, drużyna: Weronika Kaczyńska, Maria Szumpur, Michał Kozłowski , opiekun Beata Ryńska

1 pkt

Publiczne Gimnazjum im. Prymasa Tysiąclecia, drużyna: Patrycja Andziak, Eliza Łukaszewicz, Michał Strzelczyk, opiekun Beata Ryńska

Publiczne Gimnazjum im. Prymasa Tysiąclecia, drużyna: Klaudia Swęd, Julia Gostkowska, Mateusz Nowakowski, opiekun Beata Ryńska

Gimnazjum nr 2 w Godziszce, drużyna: Artur Prochot, Michał Jamuła, Kacper Ogrodzki, opiekun Andrzek Kowalczyk

Niepubliczne Gimnazjum KEGLIK, drużyna: Jakub Brambor, Weronika Grajek, Maria Brzychcy, opiekun Dominik Leszczyński 


Kalendarium

25 lipca 1967: Witold Gombrowicz, polski powieściopisarz, nowelista, dramaturg i eseista (Ferdydurke, Dziennik), w wieku 62 lat.

Bieżący numer

10 lipiec 2017
nr 7 (690)

Prenumerata  | Reklama  | Kontakt

Zamknij X

Błąd wczytywania.

Zamknij X