PIASTOWIE, CHRZEST POLSKI I POCZTKI PASTWA POLSKIEGO
Krzyacy Henryka Sienkiewicza  prawda i fikcja
dzieje.pl Imperium Romanum Muzeum Historii Pols Muzeum II Wojny Światowej Muzeum Pałac w Wilanowie NARODOWE ARCHIWUM CYFROWE PTH Zamek Królewski w Warszawie 
Polub nas na Facebook'u
Etapy Regulamin Klasyfikacja generalna Wyniki etapowe
ekiosk.pl

Mówią Wieki 9/2017

tylko
8.50 zł

DOSTʘPNE NA:
Win, iPad, Android

pobierz obrazy

 

Wyniki V runda

 

 

 

17 pkt

 

Gimnazjum nr 2 w Pelplinie, drużyna: Nadia Imianowska, Aleksandra Jaśniewska, Patrycja Maczyńska, pod opieką Seweryna Paucha

 

Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie, drużyna: Sabina Barszczewska, Wioletta Łysek, Wiktor Babis, opiekun Robert Borkowski

 

 

 

16 pkt

 

Gimnazjum nr 2 w Pelplinie, drużyna: Danuta Dettlaff, Agnieszka Cybulska, pod opieką Seweryna Paucha 16

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim, drużyna: Alicja Bulkiewicz, Barosz Rowiński, Przemysław Życzko, opiekun Maciej Rydzewski

 

Gimnazjum nr 2 w Godziszce , drużyna: Dominik Nikiel, Sebastian Kaczmarczyk, Karol Żerdka, opiekun Andrzej Kowalczyk

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Nojego, drużyna: Ewelina Jabłońska, Jagoda Niżyńska, Klaudia Bakiera, opiekun Anna Zalewska

 

Liceum Ogólnokształcące im. Prymasa Tysiąclecia ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Opalenicy, drużyna: Magdalena Kaczmarek, Klaudia Kaczmarek, Dagmara Muchowska, opiekun Elżbieta Mortka

 

 

 

14 pkt

 

Drużyna: Jan Gniedziejko i Weronika Walewska (SP nr 75 w Gdańsku ul. Subisława 22 80-354 Gdańsk) oraz Antonina Jaśkiewicz (Szkoła Podstawowa przy Parafii św. Kazimierza w Gdańsku ul. Pilotów 1 80-460 Gdańsk), pod opieką Anny Wolińskiej

 

Gimnazjum nr 29 imienia Konstytucji 3 Maja we Wrocławiu, drużyna: Krystian Pacyniak, Bartłomiej Dziedzic i Jakub Moskwiak, opiekun Jerzy Rudnicki

 

11 pkt

 

Gimnazjum nr 1 im. gen. Antoniego Hedy ”Szarego” w Starachowicach, drużyna: Natalia Józefczak, Dominika Chmielewska, Oliwia Chmielewska, pod opieką Krzysztofa Kasprzyka 




Wyniki V runda

19 pkt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Nojego, drużyna: Ewelina Jabłońska, Jagoda Niżyńska, Klaudia Bakiera, opiekun Anna Zalewska

 

17 pkt

Gimnazjum nr 2 w Pelplinie, drużyna: Danuta Dettlaff, Agnieszka Cybulska, pod opieką Seweryna Paucha

Gimnazjum nr 2 w Pelplinie, drużyna: Nadia Imianowska, Aleksandra Jaśniewska, Patrycja Maczyńska, pod opieką Seweryna Paucha

Liceum Ogólnokształcące im. Prymasa Tysiąclecia ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Opalenicy, drużyna: Magdalena Kaczmarek, Klaudia Kaczmarek, Dagmara Muchowska, opiekun Elżbieta Mortka

 

16 pkt

Drużyna: Jan Gniedziejko i Weronika Walewska (SP nr 75 w Gdańsku ul. Subisława 22 80-354 Gdańsk) oraz Antonina Jaśkiewicz (Szkoła Podstawowa przy Parafii św. Kazimierza w Gdańsku ul. Pilotów 1 80-460 Gdańsk), pod opieką Anny Wolińskiej

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Nojego, drużyna: Ilona Kaczmarek, Maciej Januchowski, Kamil Maciaszczyk, opiekun Anna Zalewska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim, drużyna: Alicja Bulkiewicz, Barosz Rowiński, Przemysław Życzko, opiekun Maciej Rydzewski

Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie, drużyna: Sabina Barszczewska, Wioletta Łysek, Wiktor Babis, opiekun Robert Borkowski

Gimnazjum nr 29 imienia Konstytucji 3 Maja we Wrocławiu, drużyna: Krystian Pacyniak, Bartłomiej Dziedzic i Jakub Moskwiak, opiekun Jerzy Rudnicki

 

15 pkt

Gimnazjum nr 2 w Godziszce , drużyna: Dominik Nikiel, Sebastian Kaczmarczyk, Karol Żerdka, opiekun Andrzej Kowalczyk

10 pkt

Gimnazjum nr 1 im. gen. Antoniego Hedy ”Szarego” w Starachowicach, drużyna: Natalia Józefczak, Dominika Chmielewska, Oliwia Chmielewska, pod opieką Krzysztofa Kasprzyka 

 Wyniki IV runda

 

19 pkt

 

Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie, drużyna: Sabina Barszczewska, Wioletta Łysek, Wiktor Babis, opiekun Robert Borkowski

 

 

 

18 pkt

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Nojego, drużyna: Ilona Kaczmarek, Maciej Januchowski, Kamil Maciaszczyk, opiekun Anna Zalewska

 

 

 

16 pkt

 

Gimnazjum nr 2 w Pelplinie, drużyna: Danuta Dettlaff, Agnieszka Cybulska, pod opieką Seweryna Paucha

 

Liceum Ogólnokształcące im. Prymasa Tysiąclecia ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Opalenicy, drużyna: Magdalena Kaczmarek, Klaudia Kaczmarek, Dagmara Muchowska, opiekun Elżbieta Mortka

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim, drużyna: Alicja Bulkiewicz, Barosz Rowiński, Przemysław Życzko, opiekun Maciej Rydzewski

 

 

 

15 pkt

 

Drużyna: Jan Gniedziejko i Weronika Walewska (SP nr 75 w Gdańsku ul. Subisława 22 80-354 Gdańsk) oraz Antonina Jaśkiewicz (Szkoła Podstawowa przy Parafii św. Kazimierza w Gdańsku ul. Pilotów 1 80-460 Gdańsk), pod opieką Anny Wolińskiej

 

Gimnazjum nr 2 w Pelplinie, drużyna: Nadia Imianowska, Aleksandra Jaśniewska, Patrycja Maczyńska, pod opieką Seweryna Paucha

 

Gimnazjum nr 2 w Godziszce , drużyna: Dominik Nikiel, Sebastian Kaczmarczyk, Karol Żerdka, opiekun Andrzej Kowalczyk

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Nojego, drużyna: Ewelina Jabłońska, Jagoda Niżyńska, Klaudia Bakiera, opiekun Anna Zalewska

 

Gimnazjum nr 29 imienia Konstytucji 3 Maja we Wrocławiu, drużyna: Krystian Pacyniak, Bartłomiej Dziedzic i Jakub Moskwiak, opiekun Jerzy Rudnicki

 

9 pkt

 

Gimnazjum nr 1 im. gen. Antoniego Hedy ”Szarego” w Starachowicach, drużyna: Natalia Józefczak, Dominika Chmielewska, Oliwia Chmielewska, pod opieką Krzysztofa Kasprzyka

Wyniki III rundy

 

18 pkt
Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Sztumie, drużyna: Kinga Lipińska, Julia Jankiewicz, Agata Sombrowska, opiekun Pozdrawiam, Agata

 

ZSP w Kaliszu Pomorskim, drużyna: Alicja Bulkiewicz, Bartosz Rowiński, Przemysław Życzko, pod opieką Macieja Rydzewskiego

 

 17 pkt

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Nojego, drużyna: Ewelina Jabłońska, Jagoda Niżyńska, Klaudia Bakiera, opiekun Anna Zalewska

 

 16 pkt

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Nojego, drużyna: Ilona Kaczmarek, Maciej Januchowski, Kamil Maciaszczyk, opiekun Anna Zalewska

 

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Sztumie, drużyna: Hanna Kuczyńska, Aleksandra Markowicz, Nina Jurewicz, opiekun Eleonora Karzarnowicz

 

Gimnazjum nr 2 w Pelplinie, drużyna: Nadia Imianowska, Aleksandra Jaśniewska, Patrycja Maczyńska, pod opieką Seweryna Paucha

 

Drużyna: Jan Gniedziejko i Weronika Walewska (SP nr 75 w Gdańsku ul. Subisława 22 80-354 Gdańsk) oraz Antonina Jaśkiewicz (Szkoła Podstawowa przy Parafii św. Kazimierza w Gdańsku, pod opieką Anny Wolińskiej

 

Liceum Ogólnokształcące im. Prymasa Tysiąclecia ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Opalenicy, drużyna: Magdalena Kaczmarek, Klaudia Kaczmarek, Dagmara Muchowska, pod opieką Elżbiety Mortki

 

Gimnazjum nr 2 w Pelplinie, drużyna: Danuta Delaft, Agnieszka Cybulska, pod opieką Seweryna Paucha

 

 

 

 15 pkt

 

Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie, drużyna: Sabina Barszczewska, Wioletta Łysek, Wiktor Babis, opiekun Robert Borkowski

 

Gimnazjum nr 4 im. Ks. Prof. J. Tischnera w Mszanie Górnej, drużyna: Gabriela Dawiec, Weronika Jarosz, Aleksandra Potoniec, opiekun Jarosław Mazur

 

Niepubliczne Gimnazjum „Keglik” w Środzie Wielkopolskiej, drużyna: Patrycja Kleczewska, Olga Hulewicz, Paulina Hodór, pod opieką Dominika Leszczyńskiego

 

 14 pkt

 

Gimnazjum nr 4 im. Ks. Prof. J. Tischnera w Mszanie Górnej, drużyna: Anna Bieniek, Joanna Dawiec, Alicja Baran, opiekun Jarosław Mazur

 

 10 pkt

 

Gimnazjum nr 2 w Godziszce , drużyna: Artur Prochot, Kacper Ogrodzki, Michał Janik, po opieką Andrzeja Kowalczyka

 

 9 pkt

Gimnazjum nr 1 im. gen. Antoniego Hedy , ”Szarego” w Starachowicach, drużyna: Natalia Józefczak, Dominika Chmielewska, Oliwia Chmielewska, pod pieką Krzysztofa Kasprzyka

 

 

Wyniki II rundy

 18 pkt

 Gimnazjum nr 2 w Pelplinie, drużyna: Kacper Bresa, Jan Kitta, Mateusz Bradtke, pod opieką Seweryna Paucha

17 pkt

Drużyna: Jan Gniedziejko i Weronika Walewska (SP nr 75 w Gdańsku ul. Subisława 22 80-354 Gdańsk) oraz Antonina Jaśkiewicz (Szkoła Podstawowa przy Parafii św. Kazimierza w Gdańsku ul. Pilotów 1 80-460 Gdańsk), pod opieką Anny Wolińskiej

Gimnazjum nr 2 w Pelplinie, drużyna: Patrycja Mania, Kornelia Gerowska, Julia Huebner, pod opieką Seweryna Paucha

Gimnazjum nr 2 w Pelplinie, drużyna: Nadia Imianowska, Aleksandra Jaśniewska, Patrycja Maczyńska, pod opieką Seweryna Paucha

16 pkt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Nojego, drużyna: Ilona Kaczmarek, Maciej Januchowski, Kamil Maciaszczyk, opiekun Anna Zalewska

Liceum Ogólnokształcące im. Prymasa Tysiąclecia ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Opalenicy, drużyna: Magdalena Kaczmarek, Klaudia Kaczmarek, Dagmara Muchowska, opiekun Elżbieta Mortka

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim, drużyna: Alicja Bulkiewicz, Barosz Rowiński, Przemysław Życzko, opiekun Maciej Rydzewski

Gimnazjum nr 2 w Godziszce , drużyna: Dominik Nikiel, Sebastian Kaczmarczyk, Karol Żerdka, opiekun Andrzej Kowalczyk

 14 pkt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Nojego, drużyna: Ewelina Jabłońska, Jagoda Niżyńska, Klaudia Bakiera, opiekun Anna Zalewska

Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie, drużyna: Sabina Barszczewska, Wioletta Łysek, Wiktor Babis, opiekun Robert Borkowski

Gimnazjum nr 29 we Wrocławiu, drużyna Bartłomiej Dziedzic

Niepubliczne Gimnazjum "Keglik" w Środzie Wielkopolskiej, drużyna: Patrycja Kleczewska, Olga Hulewicz, Paulina Hodór, pod opieką Dominika Leszczyńskiego

Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Łowiczu, drużyna: Michalina Stefańska, Anna Szczęsna, Natalia Siekiera, pod opieką Piotra Wysockiego

 11 pkt

Gimnazjum nr 1 im. gen. Antoniego Hedy ”Szarego” w Starachowicach, drużyna: Natalia Józefczak, Dominika Chmielewska, Oliwia Chmielewska, pod opieką Krzysztofa Kasprzyka

 7 pkt

Gimnazjum nr 4 im. Ks. Prof. J. Tischnera w Mszanie Górnej, drużyna: Anna Bieniek, Joanna Dawiec, Alicja Baran, opiekun Jarosław Mazur

5 pkt

Gimnazjum nr 4 im. Ks. Prof. J. Tischnera w Mszanie Górnej, drużyna: Gabriela Dawiec, Weronika Jarosz, Aleksandra Potoniec, opiekun Jarosław Mazur

 

 

 
 
 
 

 

 
 

 

 
 

 

 


Kalendarium

31 sierpnia 12: Caius Iulius Caesar Kaligula, cesarz rzymski w latach 37–41n.e.

Bieżący numer

31 sierpień 2017
nr 9 (692)

Prenumerata  | Reklama  | Kontakt

Zamknij X

Błąd wczytywania.

Zamknij X